3D (Boyutlu) Duvar Kağıdı

3D (Boyutlu) duvar kağıdı ve gergi tavan baskı, satış merkezi. Ankara gergi tavan firması Gergitek Gergi Tavan olarak beğendiğiniz bir resmi isterseniz duvar kağıdı olarak basabilir isterseniz gergi tavan uygulaması yapabiliriz. Türkiye genelinde 3D (Boyutlu) duvar kağıdı uygulama, baskı, satış ve dekorasyon hizmeti almak için lütfen iletişime geçiniz. 

Sitede bulunan görseller örnek amaçlıdır 3 boyutlu duvar kağıdı fiyatları ve resim seçenekleri için bizi arayabilirsiniz.

Ankara gergi tavan gergitek 3D (Boyutlu) Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları

  • Filtrele

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller