Ankara Gergi Tavan Firması

Gergitek gergi tavan ve aydınlatma sistemleri

Ankara Gergi Tavan Firması

Ankara gergi tavan firması olarak son 5 yılda çok sayıda projeyi başarı ile tamamlayıp müşterilerimize teslim ettik. Sektörün en güvenilen ve en çok tercih edilen gergi tavan firması olmanın gururunu yaşarken, verdiğimiz hizmetlerin kalitesinide en yukarıya çıkarmak için çalışmaktayız.

Germe tavan sistemleri, 3D duvar kağıdı, tavan dekorasyonu ve aydınlatma konusunda hizmet veren bir firma olarak yaptığımız işi seviyoruz ve müşteri memnuniyetini çalışma prensibi kabul ediyoruz. Tamamladığımız projelerde sadece işi yap git değil, iş teslimi sonrasında da müşterilerimizin hizmetindeyiz. Gergi tavan sektöründe aktif bir yapıya sahip olan Gergitek, sektörel gelişmeleri yakından takip ederek üretici olmanın avantajını kullanmaktadır ve en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir

En iyi Ankara Gergi Tavan Firması

 Gergitek gergi tavan dünya standartlarında ürün ve hizmet sunan Ankara'nın en köklü dekorasyon firmaları arasındadır. Ankara gergi tavan firması olarak tüm ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınız.

Ankara gergi tavan gergitek gergi tavan modelleri ve resimleri

gergi tavan ankara, germe tavan, tavan aydınlatması, tavan dekorasyonu, gergitavan, gergi tavan firmaları, germe tavan ankara

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller