Ankara Gergi Tavan Malzemeleri Satış

Gergi Tavan yapımı için gerekli olan malzemelerin tedarik, satış ve uygulamasını yapan firmamız Ankara'da gergi tavan konusunda hizmet veren sayılı firmalardan birisidir. 

 Ankara Gergi Tavan Malzemeleri

Gergi tavan montajı yapmak için ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan profili, kapama çıtası, ısıtıcı, spatula, gergi tavan baskısı vs tüm malzemelerin satışını yapmaktayız.

Ankara gergi tavan malzemeleri satış ve uygulama firması olarak, son kullanıcılara, mimarlık ofislerine ve dekorasyon firmalarına en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Gergi tavan malzeme satışı ya da projelerinize uygun anahtar teslim uygulamalar hakkında fiyat ve ürün bilgisi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Gergi Tavan

Ev dekorasyonu geniş ürün yelpazesine ihtiyaç duyan bir sektördür. İç dekorasyon işlerinde farklı amaçlara hitap eden çok sayıda yapı malzemesi bulunmaktadır. Özellikle aydınlatma ve estetik konularında en çok kullanılan ürün grubu gergi tavanlardır. Germe tavanlar soft ve dekoratif bir ışık kaynağı olmasının yanı sıra göze hitap eden baskıları nedeniyle mekanlara değer katmaktadır. Bu nedenle yeni ve lüx konut projelerinin pek çoğunda kullanılmaktadır.

Ankara Gergi Tavan Malzemeleri satış ve uygulama

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller