Ankara Gergi Tavan Dekorasyon

Gergitek Ankara Gergi Tavan Tadilat Dekorasyon Firması

Gergi tavan aydınlatma sistemleri yapı tadilatı ve dekorasyon projelerinde farklılık yaratmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biridir.. Germe tavan uygulamaları ev ofis işyeri gibi mekanlara ekonomik değer katan çok yönlü ve fonksiyonel bir üründür. Hem görsel bir şölen hem de aydınlatma maliyetlerini minimum düzeye indiren ışıklı ve resimli gergi tavan işleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Çoğunlukla duvar, tavan kaplama ve tavan dekorasyonunda kullanılan gerdirme tavanların sökülüp takılma özelliği vardır. Bulunduğunuz mekandan başka bir yere taşındığınız zaman gergitavanı da sökerek taşıyabilir ve yeni taşındığınız alana monte ettirebilirsiniz. Gergi tavan dekorasyonu ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Gergi Tavan Ankara

Gergitek Gergi Tavan Ankara

Ankara da gergi tavan montajı ve gergi tavan ustası arayanların ilk tercihi olan Gergitek olarak, tadilat ve dekorasyon işlerinde müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

gergi tavan Ankara, gergi tavan ustası Ankara, gergi tavan firması Ankara, gergi tavan dekorasyon, germe tavan Ankara

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller