Dekorasyon ve tadilat işlerinde başarılı projeler hayata geçirebilmek için konusunda uzman ekipler lazımdır. Nasıl ki açı, sıva, boya gibi işleri konusunda uzman kişiler yapıyorsa, germe tavan uygulamalarını da konusunda uzman gergi tavan ustası yapmalıdır. 

Ankara Gergi Tavan Ustası Gergi Tavan Fiyatları

Kullanmakta olduğunuz gergi tavan hasar gördü yırtıldı, aydınlatma bölümünde problemler oldu ya da yeni bir görsel uygulaması yaptırmak istiyorsunuz ve gergi tavan ustasına ihtiyaç duydunuz. Ankara ve çevresinde gergi tavan imalatı ve montaj işleri yapan firmamız, ihtiyaç duyulması halinde yıpranmış ve yırtılmış gergi tavanların tamiri, söküm takım işleri için servis hizmeti vermektedir.Ankara gergi tavan ustası. Gergi tavan montajı, tamir ve imalat

Ankara Gergi Tavan Ustası

Beğenerek yaptırdığım gergi tavan yırtıldı. Ne yapacağım? Gergi tavan aydınlatmasında sorun oldu. Kimi arayacağım ?  vb. gibi sorunlarla karşı karşıya geldiğinizde bizi arayabilirsiniz. Ankara gergi tavan firması olarak bünyemizde bulunan uzman ekipler ile tamir ve bakım hizmeti sunmaktayız. Ankara gergi tavan ustası arayan kişi ya da kurumlara ihtiyaç duydukları profesyonel desteği veren firmamız, aynı zamanda mekan yenileme ve dekorasyon konularında da mimari destek vermektedir.

Gergi tavan aydınlatma fiyatları, gergi tavan tamiri ve diğer hizmetler hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Ankara gergi tavan ustası, gergi tavan tamiri, gergi tavan nasıl sökülür ?, gergi tavan nasıl takılır?

 

Ankara gergi tavan tamir montaj ve dekorasyon ustası

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller