Gergitek Gergi Tavan Sistemleri Gergitek gergi tavan iletişim

 Neden Biz ?

-Kaliteli ve kusursuz işler yapıyoruz ve aracı kullanmıyoruz.

-Yaptığımız işin arkasındayız. 

-En iyi hizmeti en uygun fiyatlarla veriyoruz.

Gergi tavan, 3 boyutlu duvar kağıdı ve kişiye özel baskı ihtiyaçlarınız için lütfen fiyat teklifi isteyiniz. Tasarım, satış, uygulama, mimari destek ve bayilik başvuruları için bizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Baskı Merkezi: Bademlik mahallesi bademlik yolu caddesi No:64 Keçiören / Ankara

Tel:     0 536 468 9095   

E-posta:    gergitekgergitavan  gmail.com

 

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller