Gergitek Ankara Gergi Tavan Firması

Gergi Tavan

gergitek gergi tavan ankaraAnka yapı dekorasyon çalışma hayatına Ankara merkezli dekorasyon sektöründe hizmet veren bir işletme olarak 1998 yılında başlamıştır. 10 yıl boyunca anahtar teslim dekorasyon ve tadilat işleri yapan firmamız 2010 yılından itibaren dekorasyon ve aydınlatma sistemleri konusunda alternatif bir yöntem olan gergitavan konusunda yatırımlar yaparak GERGİTEK markasıyla gergi tavan sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Gergitavan Ankara

Gergi Tavan Firması

Ankara'nın önde gelen dekorasyon ve tadilat firmalarından biri olarak uzun yıllar sonucu elde ettiğimiz bilgi ve tecrübe ile çok sayıda kamu ve özel sektör projesini tamamlayarak başarı ile teslim etmiş bulunuyoruz. Ankara gergitavan firması olarak yaşam alanlarına modern ve estetik bir görünüm katan katan germe tavan sistemlerinin tasarım, baskı ve montajını eğitimli ve uzman ekiplerimiz ile yapmaktayız

Gergitek Gergi Tavan, kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini kendine çalışma prensibi kabul etmektedir.

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller