Beyaz gergi tavan modelleri ve uygulama detayları. Ankara gergi tavan baskı imalat ve satış merkezi olan firmamız en sık kullanılan beyaz gergi tavan modellerinin satışı ve montajını en uygun fiyatlarla yapmaktadır.

Beyaz Gergi Tavan

Ankara gergi tavan beyaz gergi tavan modelleri

Son kullanıcılar arasında beyaz gergi tavan olarak bilinen modeller üzerine hiçbir baskı yapılmadan kullanılan ve transparan olarak da bilinen germe tavan modellerdir. Beyaz gergi tavan modelleri göz yormayana sadeliği ve iyi ışık geçirgenliği nedeniyle modern ve mimari yapıların yanında mağaza avm, hastane, kamu kurumu, klinik, otel gibi mekanlarda en sık kullanılan modellerdir.Beyaz gergi tavan modellerinin altına döşenen ledlerde isteğe göre günışığı yada saf beyaz renkler kullanılarak uygulama yapılan ortamda istenilen ışık rengi yakalanabilir.

Ankara gergi tavan beyaz gergi tavan modeli

Ankara gergi tavan imalatçı firması olan Gergitek olarak gergi tavan projelerinize en uygun çözümleri sunuyoruz. Dijital baskılı gergi tavan modelleri dar ve uzun alanlara da görsel sünmesi ve perspektif bozukluklara yol açar. Bu tür alanlarda bunun yerine sade beyaz gergi tavan modellerini uygulamak doğru bir tercih olacaktır.

Transparan gergi tavanlar antre koridor ya da buna benzer uzun ve dar alanların aydınlatması için idealdir. Sade düz gergi tavanların fiyatları, uygulama maliyetleri aynı olan dijital baskılı modellerle hemen hemen hemen aynıdır. Gergi tavan aydınlatma malzemesi ve uygulama talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

koridor antre beyaz gergi tavan modeliankara gergi tavan koridor antre beyaz gergi tavan modeli

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller