Gergi tavanlar esnek yapısı nedeniyle tavan aydınlatması, duvar aydınlatması, iç dekorasyon ve reklam sektörü gibi birçok alanda çok sık kullanılan bir malzemedir.

Gergi Tavan Ankara

Gergitek Gergi Tavan

Ankara da en iyi gergi tavan ve dekorasyon firmalarından biri olan Gergitek gergi tavan tarafından yapılan uygulamalar, üretim hatalarına karşı uzun yıllar garantilidir. Ankara gergi tavan firmaları arasında hatırı sayılır bir referansa sahip olan Gergitek ile çalışmak ve kampanya avantajlarını kaçırmamak için lütfen iletişime geçiniz.

Germe tavanlar klasik tavan tasarımlarına göre oldukça uygun fiyatlıdır ve klasik tavanlara kıyasla farklı şekillerde mükemmel sonuçlar vermektedir. Germe tavan kumaşı üzerine hayal edebileceğiniz tüm resimler özel baskı makinaları ile basılmaktadır. Ankara merkezli çalışan en iyi gergi tavan firması olarak müşterilerimize satış sonrasında da destek ekiplerimiz vasıtasıyla aralıksız hizmet vermekteyiz. Ankara gergi tavan aydınlatma ve dekorasyon

Dekorasyon ve yapı malzemeleri piyasasında düzinelerce tavan malzemesi seçeneği vardır bunlar arasında en iyi olanı bulmak çok kolay değildir. Bu sebeple, tavan ve duvar dekorasyonunda kullanılan farklı dekorasyon ürünlerinin avantaj ve dezavantajlarını bilen profesyonel ekiplerimizden gergi tavan konusunda yardım almak için lütfen iletişime geçiniz.

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller