Yıpranmış bozulmuş ya da yırtılmış olan gergi tavan sistemlerini değiştirmek istiyorsunuz ve bu konuda uzman bir ekip arıyorsanız Ankara gergi tavan firması olarak uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Gergi Tavan Ustası

Gergitek gergi tavan ve aydınlatma sistemleri
Daha önce yaptırdığınız germe tavan resminden sıkıldınız yada oluşan yıpranmalar nedeniyle yeni bir baskı yaptırmak istiyorsunuz ve gergi tavan ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Ankara gergi tavan ustası gergi tavan imalat ve satışı

Aydınlatma ve dekorasyon konusunda hizmet veren firmamızın baskı, tasarım ve montajını kendi bünyesinde yaptığı ürünleri inceleyebilir ya da beğendiğiniz herhangi bir görselin uygulamasını yaptırabilirsiniz. Bireysel müşterilerimizin yanı sıra inşaat ve konut  projelerinde kullanmak üzere toptan gergi tavan siparişi vermek ve keşif ekibi istemek için bir telefon kadar yakınız.

 GERGİTEK kalite ve güvencesiyle tanışmak içim fırsatları kaçırmayın.

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller