Hepimizin bildiği gibi dekorasyon insan hayatının vazgeçilmez bir parçasıdır. Yaşam alanlarını kullanışlı ve konforlu bir mekan haline getirmek için yapılan tüm çalışmalar dekorasyonun bir parçasıdır.

Gergi Tavan Montajı

Gergi tavan montajı nasıl yapılır

Son yıllarda aydınlatma ve tavan dekorasyonu yapılırken en sık kullanılan malzeme, gerdirme tavan modelleridir. Kullanışlı ve sağlam bir malzeme olan gergi tavanlar ev, iş yeri ya da ofis dekorasyonunda çok sık tercih edilmektedir. Modern teknolojiler sayesinde, herhangi bir desen çok yüksek çözünürlükte gergi tavan kumaşı üzerine dijital olarak basılmaktadır. Gerdirme tavan uygulamaları yalnızca hayal gücünüzle sınırlıdır.

Gergi Tavan Montajı Nasıl Yapılır ? Gergi tavan yapım aşamaları

Gergi tavanın montaj aşamaları:

Gerdirilmiş tavanın başlıca yararı, basit kurulumudur inşaat pisliği ve inşaat atığı yoktur. Gergi tavanın montaj işlemi oldukça hızlı ve kolaydır. Alçıpandan bir çerçeve hazırlanır ve sonrasında bunun üzerine PVC gerdirme tavan montajı yapılır. Gergi tavan kumaşını montaja başlamadan önce, özel bir fan ısıtıcısı ile 70 dereceye kadar ısıtılmalıdır. Genleşen malzeme gergi tavan çıtalarına yerleştirilir ve montaj tamamlanır. Ankara gergi tavan şirketi olarak montaj işlerini kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapmaktayız.

Polyester (PVC olmayan) tavanlar için ısıtma gerekmez ve kumaş raylara düz olarak gerilir. Böylece herhangi bir ek yapı malzemesine ihtiyacınız yoktur.

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller