Ankara Etimesgut bölgesinde gergi tavan firması arayan müşterilerimize anahtar teslim gergi tavan uygulama hizmeti vermekteyiz. Gergi tavan konusunda sektörün en iyi firmalarından biri olarak müşterimizin taleplerine en kaliteli hizmeti vererek cevap veriyoruz.

Etimesgut Gergi Tavan

Ankara'nın Etimesgut, Sincan Çayyolu, Yenimahalle ve diğer ilçeleriden gelen gergi tavan taleplerine öncelikle ücretsiz keşif ekibimizle müşteri ziyareti yaparak müşterilerimizin istek ve taleplerinizi dinliyoruz. Sizin istek ve arzularınız doğrultusunda alçıpan, aydınlatma ve gergi tavan dahil anahtar teslim işler yapmaktayız.

Konutlar, ofisler, işyerleri gibi özel mülklerin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarının iç dekorasyon ve aydınlatmasında çok sık kullanılan germe tavan aydınlatma sistemleri ve dekorasyon talepleri için bir telefon kadar yakınız.

Etimesgut gergi tavan firması ve germe tavan ustası arayan müşterilerimiz iletişim sayfamızdan bize ulaşarak ücretsiz keşif ekibi isteyebilirler. Keşif ekibimiz projeniz ile ilgili alçıpan aydınlatma yapımı, görsel seçimi ve uygulama detayları hakkında bilgi verecektir.

Ankara eryaman, sincan, etimesgut gergi tavan firması

Ankara Etimesgut sincan eryaman Gergi Tavan Firması Ankara Etimesgut sincan eryaman Gergi Tavan Firması

Etimesgut gergi tavan, gergi tavan Etimesgut, Ankara gergi tavan, Gergitek gergi tavan, Eryaman gergi tavan, Çayyolu gergi tavan, Sincan gergi tavan dekorasyon

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller