Eryaman 3D Boyutlu Gergi Tavan Duvar Kağıdı

Gergi tavan yaptırmayı planlıyorsunuz ama hangi firmayı tercih edeceğinizi bilmiyor musunuz?. Ankara Eryaman gergi tavan firması ( Gergitek ) olarak çok sayıda kamu ve özel sektör referansına sahibiz ve tecrübeli ekiplerimizle garantili işler yapmaktayız.

Eryaman Gergi Tavan Firması

Ankara'nın en büyük yerleşim yerleri olan Çankaya, Eryaman, Sincan, Etimesgut, Çayyolu ve çevresinde bulunan semtlerde konut, ofis ya da iş yerine 3 boyutlu duvar kağıdı, asma tavan, alçıpan ve gergi tavan yaptırmak isteyen müşterilerimize Eryaman gergi tavan firması (Gergitek) olarak mimari çözümler sunuyoruz.

Ankara Gergi Tavan

Ankara gergi tavan firması Gergitek, Türkiye genelinde germe tavan uygulamaları yapmanın yanı sıra, dekorasyon sektöründe hizmet veren firmalara germe tavan malzeme satışı da yapmaktadır. Yeni dekorasyon fikirlerini takip eden herkesin büyük beğenisini kazanan fotoğraf baskılı gergi tavan fiyatları, yapım ve uygulama aşamaları hakkında detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. Ölçü alma, görsel seçimi, projelendirme ve montaj işleri hakkında daha fazla bilgi almak için keşif ekibimizi arayabilirsiniz.

Ankara gergi tavan firması olan Gergitek tarafından sunulan benzersiz ve ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bir telefon kadar yakınız.

Ankara Eryaman Gergi Tavan Firması gergi tavan yapımı mimari çözümler

 

Ankara gergi tavan, Eryaman gergi tavan, Eryaman gergi tavan firması, gergi tavan Eryaman, gergi tavan Ankara, Eryaman gergi tavan ustası, gergitavan tamiri

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller