Çankaya gergi tavan şirketi olarak gergi tavan sektöründe uzun süredir başarı ile faaliyet göstermekteyiz. Hizmet kalitemiz ve profesyonel uygulama ekibimizle yaşam alanlarınızı daha kullanışlı hale getirmek için çalışıyoruz.

Çankaya Gergi Tavan Firması

Ankara Çankaya gergi tavan firması olarak gergi tavan, alçıpan ve aydınlatma işlerini anahtar teslim olarak yapmaktayız. Talep edilmesi halinde sadece gergi tavan malzeme satışı ya da  montaj hizmeti vermekteyiz. Ankara genelindeki dekorasyon projelerinizde kullanılmak üzere 3D boyutlu duvar kağıdı, resim baskılı ya da transparan gergi tavan ihtiyaçlarınız için bizi arayarak fiyat teklifi almayı unutmayın.

Ankara gergi tavan firması gergitek gergi tavan fiyat ve modelleri burada

Çankaya Gergi Tavan

Gergi tavan yeni bir dekorasyon ürünü olmasına rağmen son derece modern ve estetik bir uygulamadır. Gergi tavan aydınlatma sistemleri ev, ofis, oda, salon, koridor gibi küçük mekanlarda ya da düğün salonu, toplantı odası, konferans salonu, otel lobisi gibi büyük alanlarda hantal ve klasik aydınlatma yöntemlerinin yerini alan en iyi alternatiftir.

Ankara'nın merkez ve tüm ilçelerine gergi tavan montajı, malzeme satışı ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz. Ankara dışında yaptırmayı planladığınız gergi tavan aydınlatma projeleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Gergitek Gergi Tavan Atatürk Resmi

gergi tavan ustası, gergi tavan firması, Çankaya gergi tavan, gergi tavan Ankara, gergi tavan aydınlatma, gergi tavan yapımı,

 

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller