Keçiören gergi tavan firması olarak Ankara Keçiören bölgesinde gergi tavan ya da germe tavan diye bilinen dekoratif uygulamaları en uygun fiyatlarla garantili olarak yapıyoruz.

Keçiören Gergi Tavan

Gergi tavan aydınlatma sistemleri bakım ve boya gerektirmez, nemden etkilenmez, kurulumu kolay ve etkileyici bir dekorasyon ürünüdür. Keçiören gergi tavan firması arayan müşterilerimize en uygun fiyatı ve sınırsız resim alternatifini sunuyoruz. Yaşadığınız mekanların etkileyici, estetik, modern ve daha şık olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ankara Keçiören gergi tavan firması olarak en güzel gergi tavan modellerini sizler için yapıyoruz.

Dekorasyon ve aydınlatma işlerinde tamamlayıcı ve zarif bir malzeme olan gerdirme tavanlar transparan, motifli olabileceği gibi gökyüzü, çiçek ve manzara resimlide olabilir. Görsel seçimi tamamen kişisel zevk ve tercih ile ilgilidir. Germe tavan yaptırırken zevkinize uygun renk, resim ve deseni seçebilirsiniz

Ankara keçiören gergi tavan germe tavan barisol tavan dekorasyon firması

Keçiören Gergi Tavan Firması

Piyasada germe tavan aydınlatma sistemlerini konusunda çalışan çok sayıda kişi ve firma bulunmaktadır. Firmamız gerek malzeme ve işçilik kalitesi gerekse uygun fiyatları ile Ankara'da ki en iyi gergi tavan firmalarından biridir. Ankara genelinde ve Keçiören bölgesinde ev, ofis yada iş yerinize gergi tavan , 3 boyutlu duvar kağıdı, gergili led tavan aydınlatması yaptırmayı düşünüyorsanız Keçiören gergi tavan firması olarak anahtar teslim garantili işler yapıyoruz. Gergi tavan aydınlatma projeleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayın.

keçiören gerdirme tavan, keçiören gergi tavan, keçiören gergi tavan modelleri, keçiören gergi tavan fiyatları, Ankara gergi tavan, gergi tavan keçiören, gergi tavan ustası, gergi tavan firması, dekorasyon, tadilat

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller