Gergi Tavan Ankara Fiyatları

Gergi tavan Ankara imalat, tasarım ve montaj firması olarak en güzel gergi tavan modellerini anahtar teslim, garantili ve uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Gergi Tavan Ankara 

Dekorasyon işlerinde en büyük sorun farklı işleri farklı ustaların yapması ve bu ustalar arasında uyum olmamasıdır. Bu uyumsuzluklar hem zaman hem de para kaybına yol açmaktadır. Unutmamanız gereken diğer bir konuda ehil olmayan kişi ya da firmalar tarafından yapılan uygulamalar kısa süre sonra arıza ve sorunlar çıkarmaktadır.

Gergi tavan yapımı ve montajı ile ilgili doğru hizmeti almak ve yaptırdığınız gergi tavan aydınlatma işlerinde sorun yaşamak istemiyorsanız doğru firmaları tercih etmek çok önemlidir.

Ankara gergi tavan transparan salon ve ofis modeliAnkara gergi tavan salon modelleri gökyüzü ve çiçek resmiAnkara gergi tavan imalat satış montaj firması

Ankara Gergi Tavan

Ankara gergi tavan firması olarak dekorasyon sektöründe çok sık tercih edilen gergi tavan aydınlatma işlerini alçı, sıva, alçıpan, boya, gergi tavan imalatı ve montaj aşamalarını tek elden yaparak hem ekonomik olarak daha uygun fiyatlarla hizmet veriyor hemde zaman kaybını önlüyoruz. Yaptığımız tüm işleri garantili olarak yapmaktayız. Ankara içi ve dışı gergi tavan projelerinizde Ankara gergi tavan firması olarak hizmetinizdeyiz. Gergi tavan Ankara fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

 

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller