Gergi Tavan Ankara Siteler

Gergi tavan Ankara Siteler imalat, tasarım ve montaj firması GERGİTEK. Gergi tavan aydınlatma sistemleri konusunda Ankara merkezli Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, dekorasyon projelerinize modern ve yaratıcı çözümler sunmaktadır.

Gergi Tavan Ankara

Ankara siteler bölgesinde mobilya ve dekorasyon firmalarına gergi tavan malzeme satışı ve montaj hizmeti vermenin yanı sıra gergi tavan uygulamalarını anahtar teslim olarak yapmaktayız. Ankara'da mobilya sektörünün merkezi olan siteler bölgesinde gergi tavan firması arayan müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için profesyonel ve uzman bir ekiple çalışmaktayız.

ankara gergi tavan ve aydınlatma sistemleri

Ankara Gergi Tavan

Ankara Siteler, mobilya sektörlerde hizmet veren çok sayıda imalatçı ve üretici firmayı barındıran büyük bir sanayi bölgesidir. Ankara gergi tavan imalat ve montaj firması denilince ilk akla gelen firmalardan birisiyiz. Kaliteli ve güvenilir maddelerden üretilen ve iç mekan aydınlatma sektöründe çok sık kullanılan gergi tavanlar, mimari projelerde tavan ve duvar dekorasyonu yapılırken etkileyici bir yöntem olarak çok sık kullanılmaktadır. Gergi tavan aydınlatma konusunda tecrübeli ve kaliteli hizmet sunan bir firma arıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gergi Tavan Ankara Siteler Motif desenli gergi tavanGergi Tavan Ankara Siteler motif ve desen

"gergi tavan fiyatları" "gergi tavan avize" "gergi tavan malzemeleri" "gergi tavan aydınlatma" "gergi tavan ankara" "gergi tavan ankara siteler" "gergi tavan ankara fiyatları" "gergi tavan sistemleri ankara" "gergi tavan malzemeleri ankara" "gergi tavan aydınlatma ankara"

Gergi Tavan Ankara Siteler

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller