Gergi Tavan Avize Modelleri

Gergi tavan avize modelleri ışık geçirgenliği yüksek olan çok kullanışlı bir aydınlatma modelidir. Pratik bir şekilde sökülüp takılabildiği için iç ve dış yüzeyi çok kolay temizlenebilir. Germe tavandan yapılan avizelerde istediğiniz görseli kullanabilir, var olan resimden sıkıldığınız zaman yeni bir görsel satın alarak değiştirebilirsiniz.

Ankara gergi tavan avize firması olarak alçıpan ve aydınlatma dahil komple uygulamalar yapıyoruz

Gergi Tavan Avize

Gergi tavan avize modelleri klasik ve hantal avizelere göre çok daha ekonomiktir. Elektrik tüketimi az olan ledler kullanıldığı için enerji tasarrufu sağlar. Gergi tavan avizeleri tercih etmeniz için başka bir neden ise mekanın özelliğine göre ister 1 metre ister 10 metre boyunda farklı geometrik şekillerde yapılabilir olmasıdır.

Gergi Tavan Avize Fiyatları

Gergi tavan avize fiyatları yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterir.  Metrekare (m2) fiyatları ve modeller hakkında daha fazla bilgi için bizi arayarak keşif ekibi isteyiniz. Ankara gergi tavan avize firması olarak alçıpan ve aydınlatma dahil anahtar teslim komple uygulamalar yapıyoruz gergi tavan avize siparişleriniz için iletişime geçiniz.

En güzel gergi tavan avize transparan ve gökyüzü desenleri

Montajı kolay ekonomik ve kişiye özel üretilen portatif ahşap kasalı hazır avize gergi tavan modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Portatif ahşap hazır avize gergi tavan bayrak modeli Portatif ahşap hazır avize gergi tavan yunus deniz modeli Portatif ahşap hazır avize gergi tavan modelleri

Gergi Tavan Avize destek hattı

gergitavan avize, gergi tavan avize modelleri, ankara gergi tavan avize, gergi tavan avize fiyatları, gergi tavan avize aydınlatma, gergi avize fiyat

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller