Gergi Tavan Aydınlatma Ankara

Gergi tavan aydınlatma sektöründe Ankara merkezli Türkiye genelinde hizmet veren bir firmayız. Led ışıklı gergi tavan aydınlatma yaptırmak istiyorsanız en uygun fiyatlar ile gergi tavan imalatı ve montajı yapıyoruz.

  • Gergi tavan led aydınlatma yapılırken dikkat edilecek hususlar şunlardır:
    • Gergi tavan aydınlatma için led montajı yapılacak yüzeyin temiz olması gereklidir.
    • Gerdirme tavanın altında kalacak olan led şeritler 10-15 cm aralıkla düz bir şekilde monte edilmelidir.
    • Işıktan maksimum verimi alabilmek için led şeritlerin tavan montajı yapılırken kanal, vida yada silikon ile sabitlenmesi gereklidir.

Gergi Tavan Aydınlatma

Gergi tavan led aydınlatma yapılırken aydınlatma elemanlarının standartlara uygun olarak döşenmesi gereklidir. Gergi tavan malzemeleri arasında en önemli unsurlardan biri aydınlatma malzemeleridir. Aydınlatma işleri yapılırken standartlara uyulmaması halinde ışıktan yeterli verim alınamaz. Standartlar dışında döşenen led şeritler ile ilgili yaşanan bir diğer problemde tavana sabitlenmeyen led şeritlerin bir süre sonra sarkması ve düşmesidir. Gergi tavan aydınlatma işlerinde bu gibi sorunları yaşamak istemiyorsanız tecrübeli ve uzman bir ekiple çalışmalısınız.

Ankara gergi tavan transparan salon ve ofis modeliAnkara gergi tavan salon modelleri gökyüzü ve çiçek resmiAnkara gergi tavan imalat satış montaj firması

Gergi Tavan Aydınlatma Fiyatları

Gergi tavan aydınlatma fiyatları kullanılan led miktarı, ledin kalitesi, trafo ve diğer kabloların maliyetleri ile belirlenir. Net bir fiyat tespiti yapmak için proje detayları ve yerinde keşif gereklidir. Gergi tavan yapımı ve aydınlatma konusunda merak ettiğiniz konular için bizi arayabilirsiniz. Dekorasyon sektöründe uzun yıllardır hizmet sunan Ankara gergi tavan firması olarak sorunsuz ve kusursuz işler yapmaktayız.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller