Gergi Tavan Modelleri Ankara

Gergi tavan modelleri ve Ankara genelinde gergi tavan fiyatları konusunda bilgi amaçlı yazdığımız bu yazı ile müşterilerimizin aklına takılan pek çok soruya cevap vermeye çalıştık.

Gergi Tavan Modelleri

Çoğunlukla kişisel beğeni ve dekorasyon tercihlerine göre değişen çok sayıda gergi tavan modeli vardır. Sade ve klasik görseller ile tasarlanan ve çoğunlukla motif desenleri ile oluşturulan gergi tavanlara transparan gergi tavan denilmektedir.

Farklı tasarım teknikleri ile yapılmış olan ve mekana derinlik katan görsellerin kullanıldığı gergi tavan modellerine 3 boyutlu gergi tavan denilmektedir. Gergi tavanların tümü özel bir kumaş üzerine dijital baskı yöntemi ile yapılmaktadır. Gergin tavan uygulamalarının metrekare fiyatları ise 150 TL civarındadır. Ülkemizde gergi  tavan fiyatlarını etkileyen (baskı boyutu, aydınlatma, alçıpan gibi) farklı değişkenler vardır. En doğru fiyatı vermek için projenin detayları incelemeli ve net fiyat teklifi hazırlanmalıdır.

Gergi tavan modelleri Ankara gergi tavan

Gergi Tavan Modelleri AnkaraGergi Tavan Modelleri

Gergi Tavan Ankara

Gergi tavan yaptırmayı düşünüyor ve gergi tavan modelleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Gergi Tavan Modelleri Ankara, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Ankara

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller