Transparan Gergi Tavan

Transparan Gergi Tavan

Estetik ve akustik açıdan yüksek performans sağlayan transparan ışıklı gergi tavan modellerinin tasarımından montajına kadar uzanan süreçte nihai çözümler sunmaktayız.

15 yılı aşan tecrübesiyle gerdirme tavan sektöründe hizmet veren Gergitek gergi tavan sistemleri ile dekoratif duvarlar ve tavanlar yaratmak çok kolay.

Tavan dekorasyonunu yapılırken ekonomik led aydınlatma ile kullanılan transparan gergi tavan modelleri hakkında daha fazla bilgi almak ve ışıklı gergi tavan diye bilinen bu ürünlerden sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

transparan gergi tavan modelleri ve fiyatları burada

ışıklı tavan, ışıklı gergi tavan, transparan gergi tavan, tavan dekorasyonu

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller