Hazır Avize Gergi Tavan

Yeni nesil ahşap kasalı dekoratif portatif hazır gergi tavan aydınlatma panelleri. Doğal ahşap kasaları isteğe göre boyanabilir, montajı kolaydır, görseli istediğiniz zaman kimseye ihtiyaç duymadan değiştirebilirsiniz. 10 farklı renk seçeneği. Kişiye özel resim baskısı, led aydınlatmalı tavan ve duvar panelleri ile mekanlara ayrıcalık katabilirsiniz.

Hazır gergi tavan avize modelleri Ankara gergi tavan imalat, satış ve montaj firması olan Gergitek tarafından üretilmektedir. Hazır gergi tavan modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller