Gergi Tavan Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Ankara Gergi Tavan Firması

Ankara gergi tavan resimleri ve gergi tavan modelleri

Halk arasında germe tavan, gergin tavan, ışıklı tavan gibi isimlerle bilinen gergi tavan, dekoratif bir aydınlatma ürünüdür. Çoğunlukla tavan ve duvar dekorasyonunda kullanılan bu ürünler deforme olmayan son derece dayanıklı ve üzerine resim basılabilen ithal bir kumaş türüdür.

Gergi Tavan Yapım Aşamaları

Gergitek Gergi Tavan Yapım süreci

Gergitek Gergi Tavan uygulaması yapılmadan önce istenilen ölçüde ve istenilen şekilde alçıpandan yapılan havuz hazırlanır. Devamında alçı ve boya işleri yapılarak havuzun kenarlarına gergi tavan profilleri monte edilir. Bu aşamadan sonra aydınlatma için gerekli olan ledler döşenir ve son aşamadan sonra germe tavan kumaşı ısıtılarak havuza monte edilir.

Germe Tavan Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Gergitek gergi tavan modelleri istenildiği zaman sökülüp takılabilir ve başka bir alana monte edilebilir . Yaptığımız tüm gergi tavan modelleri  montaj ve üretim hatalarına karşı garantilidir.Gergi Tavan Nedir ? Nasıl Yapılır ?

gergitavan, gergi tavan ankara, ankara gergi tavan, ankara germe tavan, gergitavanlar, gergi tavan montajı, gergi tavan ustası,tavan dekorasyonu, ışıklı tavan,

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller