Ankara gergi tavan firması GERGİTEK gergi tavanın resim arşivinde bulunan çözünürlüğü yüksek baskı yapmaya uygun görsel örnekler. Germe tavan yaptırırken fikir vermesi açısından gergi tavan aydınlatma sistemlerinde kullanılan milyonlarca resim seçeneğinden bulut, gökyüzü ve çiçek temalı bazı görselleri sizlerle paylaşıyoruz.

Gergi Tavan Çiçek Ve Gökyüzü Resimleri

İş yerlerinin ya da konutların salon, koridor, yatak odası ve duvar bölümlerinde kullanıma uygun olan gökyüzü ve çiçek resimlerini inceleyebilirsiniz. Gergi tavan aydınlatma sistemlerinde resim sınırlaması yoktur çözünürlüğü uygun olan tüm görseller baskı yapılabilir.

Dekorasyon tercihlerinize ve proje detaylarınıza göre ihtiyaç duyduğunuz daha fazla gergi tavan görselini incelemek ve germe tavan modelleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller