Gergi tavan sistemleri tavan ve duvar aydınlatmasında kullanılan modern ve estetik bir uygulamadır. Gergi tavan projelerinde kullanabileceğiniz resim sayısı sınırsızdır. Çözünürlüğü uygun olmak kaydıyla beğendiğiniz tüm resimlerin baskısı yapılabilir.

Salon, koridor ve yatak odası gibi mekanların yanı sıra ofis ve iş yeri gibi alanlarda ferahlık veren manzara ve deniz resimleri çok sık kullanılmaktadır. Fikir vermesi açısından aşağıda gergi tavan resimleri ile ilgili bazı örnek resimleri inceleyebilirsiniz. Gergi tavan modelleri ve daha fazla gergi tavan resmi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara gergi tavan firması / GERGİTEK

 

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller