Dekorasyon sektöründe yaygın olarak kullanılan gergi tavan ve aydınlatma sistemleri görsel açıdan mükemmel sonuçlar veren bir uygulamadır. Türkiye'nin en önemli gergi tavan firmalarından biri olan Gergitek Ankara genelinde en uygun fiyatlarla garantili olarak hizmet vermektedir.

Ankara Gergi Tavan

Gergitek gergi tavan birinci sınıf işçilik ve müşteri memnuniyetini çalışma prensibi kabul etmektedir. İmalat ve montaj işlerini kendi ekipleri ile yapan firmamız mimarlık ofislerinin ve inşaat firmalarının proje bazlı gergi tavan ihtiyaçlarına en iyi fiyat teklifini vermektedir.

Ankara gergi tavan firması Gergitek

Gergi Tavan Sistemleri

Ankara'da ki en iyi gergi tavan firması olarak küçük ya da büyük tüm işleriniz için en iyi fiyat teklifini hazırlayarak, anahtar teslim gergi tavan aydınlatma sistemlerinin imalat ve montajını yapıyoruz. Gergi tavan fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlar şunlardır:

Uygulama yapılacak alanın büyüklüğü ve fiziki durumu

Gergi tavan kumaşının ve baskının kalitesi

Gergi tavan firmasının tecrübesi

Bilmeniz gerek bir diğer unsurda gergi tavan yapımı için gerekli olan alçıpan uygulamasının ve aydınlatma sisteminin maliyetidir.

Ankara gergi tavan şirketi olarak alçıpan, aydınlatma ve gergi tavan işlerini ayrı ayrı ustalara değil anahtar teslim tek elden yapıyoruz ve bu nedenle maliyetlerinizi düşürüyoruz. Gergi tavan sistemleri, gergi tavan fiyatları ve gergi tavan modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller