Gergi tavan ve dekorasyon konusunda Ankara merkezli çalışan bir firma olarak Ankara içi ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gergi Tavan Sistemleri

Gergitek Gergitavan Sistemleri

Ev, mağaza, ofis yada diğer mekanlarda yaptırmayı düşündüğünüz germe tavan projeleri için bizi arayabilirsiniz. Gerek fiyatlandırma gerekse tasarım konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler için uzman personelimiz size hizmet vermekten mutlu olacaktır.

Gergitek ankara gergi tavan firması gergi tavan modelleri ve resimleri

Ankara gergi tavan şirketleri arasında tavan dekorasyonu ve aydınlatma konusunda faaliyet gösteren firmamız çok sayıda projeyi başarı ile tamamlamıştır. Germe tavan sistemlerinde sayısız resim seçeneği vardır. Müşterilerimizin isteğine ve dekorasyon tercihlerine göre özel olarak fotomontaj görseller hazırlayarak uygulamalar da yapmaktayız.

Web sitemizdeki görseller bölümünden salon, mutfak, koridor ofis vb. mekanlar için özel olarak tasarlanmış gergi tavan modellerini inceleyebilir, zevkinize uygun bir resmin özel olarak baskısını yaptırabilirsiniz. Germe tavan sistemlerinin tasarım, baskı ve montaj işlerini kendi ekiplerimiz ile yapıyoruz.

Tavan ve duvar dekorasyonu ve özel projeleriniz için fiyat teklifi almak ve ücretsiz keşif ekibi istemek için lütfen iletişime geçiniz.

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller