Ankara gergi tavan imalat, satış ve montaj firması olarak müşteri talep ve istekleri doğrultusunda germe tavan imalatı ve montajı yapmaktayız.

 Ankara Gergi Tavan İmalat Ve Montaj

Geniş ürün yelpazemiz, nitelikli personelimiz ve yüksek standartlarda yaptığımız kaliteli baskı ile dekorasyon projelerinize değer katmaya devam ediyoruz. Türkiye genelinde gergi tavan malzeme ve montaj ihtiyaçlarınız için iletişime geçiniz. Bireysel müşterilerimizin yanı sıra mimarlık ofisleri ve inşaat projelere özel toptan fiyatlarımızı öğrenmek için bir telefon kadar yakınız.

Gergi tavan yatak odası ve salon modelleri Ankara gergi tavanAnkara gergi tavan transparan salon ve ofis modeliAnkara gergi tavan salon modelleri gökyüzü ve çiçek resmiAnkara gergi tavan imalat satış montaj firması

Gergi tavan işlerinde işçilik ve baskı kalitesi son derece önemlidir. Ankara gergi tavan firması Gergitek olarak kaliteli baskı, kusursuz işçilik ve garantili işler yapıyoruz. Gergi tavan uygulama fiyatları ve montaj aşamaları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz. Gergi tavan aydınlatma sistemleri hakkında aklınıza takılan sorular ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller