3D (Boyutlu) Gergi Tavan

3D (Boyutlu) Gergi Tavan Modelleri

Ankara Gergitek Gergi Tavan Sistemleri

Yaşam alanlarına derinlik hissi veren 3 Boyutlu Gergi Tavan modelleri en uygun fiyatlarla Gergitek gergi tavan sistemlerinde. Ev ofis ve işyeri gibi alanlarda sık kullanılan bir modeldir. Germe tavan kumaşına 3 boyutlu derinlik hissi veren görsellerin basılması ile oluşturulur ve alçıpandan oluşan havuza monte edilerek alt kısmına ledli aydınlatma yapılır.

3D Boyutlu Gergi Tavan Sistemleri

Gergitek Gergi Tavan

En güzel 3 boyutlu germe tavan modellerini görmek ve dekorasyon konusunda yardım almak istiyorsanız bir telefon kadar yakınız. 3 Boyutlu tavan dekorasyonu ve 3 boyutlu gergi tavan fiyatları hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimiz size bilgi verecektir.

 

 

 

3 boyutlu tavan fiyatları, 3 boyutlu tavan kaplama fiyatları, gergi tavan sistemleri, 3 boyutlu tavan kağıdı, salon gergi tavan modelleri, 3d tavan kaplama fiyatları,

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller