Gergi tavan uygulamalarında en sık kullanılan modeller salon gergi tavan modelleridir. Salon gergi tavan modelleri ile aydınlatma işleri yapılırken dekorasyon tercihleri ve salonun fiziki şartları göz önünde tutulmalıdır.

Salon Gergi Tavan Modelleri

Konutlarda en sık kullanılan bölüm salondur. Evde olduğumuz zamanın çoğunu salon bölümünde geçiririz. Salonun aydınlık ve ferah olması oldukça önemlidir bu nedenle iyi bir aydınlatma tercih edilmelidir. Salon gergi tavan modelleri arasında en çok modern ve estetik bir görünüm sağlayan transparan ve doğa temalı görseller kullanılmaktadır.

2018 salon gergi tavan modelleri ve resimlerisalon-gergi-tavan-modelleri-gökyüzü ve ağaç modelisalon-gergi-tavan-modelleri-desen

Salonunuzda gergi tavan uygulaması yapmayı planlıyorsanız Ankara gergi tavan firması olan Gergitek olarak en güzel salon gergi tavan modellerinin imalat satış ve montajını yapmaktayız. Salonunuza yaptırmayı düşündüğünüz gergi tavan uygulamasının fiyatını ve görsel seçeneklerini öğrenmek için size bir telefon kadar yakınız.

salon gergi tavan, gergi tavan salon modelleri, salon gergi tavan modelleri, ankara gergi tavan, gergi tavan ankara

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller