Dijital Baskı Gergi Tavan

Dijital Baskı HD Gergi Tavan

Gergi Tavan Modelleri

Dijital baskı yapılırken gergi tavan kumaşlarına çiçek, logo, manzara resmi gibi aklınıza gelebilecek tüm görsellerin, üst düzey baskı makinelerı kullanılarak UV baskı ile basılmasıdır. Dijital Baskı yapılan gergi tavanlar HD baskı yapıldığı için son derece net ve gerçekçidir..

En sık kullanılan en şık gergi tavan modelleri dijital baskılı gergi tavanlardır. Dijital baskı ile basılacak resmin boyutu ve dpi baskı standartlarına ne kadar yakınsa sonuç o kadar mükemmel olacaktır. Çoğunlukla salon, mutfak ve yatak odası gibi alanlarda dijital baskılı HD gergi tavan modelleri kullanılmaktadır.

dijital hd gergi germe tavan modelleri ankara gergi tavan

germe tavan modelleri, HD gergi tavan modelleri, salon gergi tavan modelleri, mutfak gergi tavan modelleri, yatak odası gergi tavan modelleri, Ankara gergi tavan, HD gergi tavan

Tasarım, baskı ve uygulama bizden zevkinize uygun resmi seçmek sizden. Mekanlara ayrıcalık katan HD baskılı germe tavan ihtiyaçlarınız için lütfen iletişime geçiniz.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller