gergi tavan mutfak modelleriGergi tavan mutfak modelleri ile ilgili en çok merak edilenleri ve bu alanda yapılan uygulama örneklerini web sitemizden inceleyerek gergi tavan siparişi verebilirsiniz.

Gergi Tavan Mutfak Modelleri 

Gergi tavan mutfak modelleri ile ilgili çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Mutfak aydınlatması ve mutfak dekorasyonunu yaptırırken, görsel bir ziyafet olan gergi tavan aydınlatma sistemleri kullanarak evinize modern bir hava katabilirsiniz. Ev hanımlarının en çok vakit geçirdiği bölüm mutfak alanlarıdır.Yeni bir ev satın alırken ya da kiralarken mutfağın dizaynı ve dekorasyonu ilk dikkat edilen konudur.

Ev hanımları ferah, kullanışlı ve aydınlık bir mutfak istemektedir. Bu nedenle mutfak dekorasyonu ve mutfak tasarımı oldukça önemli bir konudur. Mutfak gergi tavan modellerinde çoğunlukla çiçek, bulut, gökyüzü ve motif desenli germe tavanlar kullanılmaktadır. Beğeni ve tarzınıza uyan yüksek kaliteli her türlü resmi tavan aydınlatmasında kullanabilirsiniz.

Ankara gergi tavan mutfak modelleri

Gergi Tavan Mutfak

Ankara gergi tavan firması olarak mutfakları daha zarif ve estetik bir mekan haline getirmek için uzaman kadromuzla özel tasarım germe tavan uygulamaları yapmaktayız. Mutfak alanında gergi tavan kullanmayı düşünenlere fikir vermesi açısından gergi tavan mutfak uygulama örneklerini ve fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Çiçeklii gergi tavan mutfak modelleri ve fiyatlarıGergi tavan mutfak modelleri ve resimlerien güzel gergi tavan mutfak modelleri

mutfaklar için gergi tavan modelleri ve resimlerimutfak gergi tavan modeliAnkara  gergitek gergi tavan mutfak modelleri

Mutfağınıza resimli ve led ışıklı gergi (germe) tavan aydınlatma yaptırmayı düşünüyorsanız ve maliyeti ne kadar olur diye merak ediyorsanız, uygulama yapılacak yerin alanını hesaplayıp metrekare birim fiyatı ile çarpabilirsiniz. 

Örneğin: Alan 3 metre uzunluk ve 2 metre genişlikte olsun.

Fiyat Hesaplama

Genel toplam= 3*2* metrekare fiyatı

Gergi tavan fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 

 

KEŞİF EKİBİ İSTEYİN

Bireysel ya da kurumsal projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz gergi tavan modelleri ve gergi tavan uygulamaları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için müşteri hizmetlerimizi arayarak lütfen keşif isteyin.

Tavan ve duvar aydınlatması yapılırken gergi tavanların kullanılmasının en önemli nedenlerinden biride enerji tasarrufu sağlaması ve ekonomik olmasıdır. Led teknolojisindeki gelişmeye paralel olarak kullanımı yaygınlaşan gergi tavan modelleri eski usul hantal avizelerin yerini almıştır. Doğa dostu ve geri dönüşümlü olan gergi tavanlar, iç mekan aydınlatmasında göz yormayan bir ışık kaynağı olması nedeniyle mimarlar ve iç mekan tasarımcıları tarafından çok sık kullanılan bir üründür
Gergitek
Gergi Tavan Ankara

Gergi Tavan Blog

Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergitek Gergi Tavan

NEDEN BİZ ?

Gergi tavan üretim, tasarım, montaj ve aydınlatma işlerini aracı kullanmadan kendi uzman ekiplerimizle garantili olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi seviyoruz..

Lightbox Işıklı Reklam Panoları

Ahşap kasalı hazır gergi tavan - lightbox duvar ve tavan panelleri ile iç mekan aydınlatması ve reklam sunumları yapmak hem ekonomik hemde pratik. Hazır avize gergi tavan modelleri farklı boyut ve geometrik şekillerde kişiye özel olarak üretilmektedir. Ankara gergi tavan firması / Gergitek.

hazır ahşap kasalı gergi tavan lightbox ve tekstilbox modeller